Przeglądasz: E-handel

indiegogo E-handel

Indiegogo uruchamia własny sklep internetowy

Jedna z największych platform crowdfundingowych poszerzyła swoje usługi. Od teraz klienci, którzy boją się wspierać w ciemno niezrealizowane do końca projekty, będą mogli kupić produkty już ukończone i gotowe do wysyłki.
E-handel

Alibaba otworzy centrum handlowe

Grupa Alibaba to prawdziwy gigant e-commerce. Widać jednak, że dominacja w cyfrowych zakupach to mało - przedsiębiorstwo uruchomi swój sklep stacjonarny. Z rozmachem.
ford fusion hybrid E-handel

Może pizzę? Dostawa autonomicznym Fordem

Ford wchodzi w kooperację z siecią Domino's. W mieście Ann Arbor, w stanie Michigan, we wrześniu ruszy pilotażowy program, w którym autonomiczna wersja samochodu Fusion Hybrid będzie dostarczała klientom jedzenie.

Bo Haiz musi się zgadzać

Haiz, aplikacja mobilna łącząca funkcje bankowości mobilnej z komunikatorem internetowym umożliwia przekazywanie bliskim doładowań kart telefonicznych, zasilanie konta lub wysyłanie bonów podarunkowych.

Na Allegro zapłacisz przez Android Pay

Serwis PayU rozszerzył swoją ofertę o kolejną metodę płatności. Jest nią Android Pay, dzięki czemu na Allegro i w innych sklepach internetowych będziemy mogli zapłacić smartfonem.

Polacy w europejskiej awangardzie e-zakupów i nowoczesnych płatności

Firma Mastercard opublikowała wyniki pierwszej edycji badania pt. "Masterindex – ogólnoeuropejskie trendy w handlu elektronicznym i nowych metodach płatności" przeprowadzonego w Polsce i 22 innych europejskich krajach. Wyniki potwierdzają, że polscy konsumenci są w pierwszym szeregu, jeśli chodzi o częste zakupy online, korzystanie z płatności zbliżeniowych oraz rezerwę wobec płacenia gotówką.

Google znacząco zmieni rozmiar aktualizacji appów

W lipcu Google po raz pierwszy zaprezentował algorytm Bsdiff, który analizuje różnice pomiędzy aktualną a nową wersją kontenera aplikacji apk, pozwalając na tak zwane aplikacje różnicowe. Teraz czas na kolejne usprawnienia.

Meble z Ikei zamówisz w końcu przez Internet, ale…

Przez lata Ikea uniemożliwiała swoim klientom zakupy przez Internet, twierdząc, że tylko dzięki oglądaniu i testowaniu mebli w sklepie, a także korzystaniu z usług doradców na miejscu będziemy usatysfakcjonowani z ich produktów. W końcu szwedzki producent mebli zmienił zdanie.

Facebook zacznie wyświetlać reklamy w Messengerze!

Lubicie reklamy na Facebooku? Musicie lubić! W końcu Facebook poświęca tyle czasu i środków na ich udoskonalenie i wyświetlanie w coraz to nowych miejscach, że nie macie innego wyjścia, niż je lubić! Weźmy na przykład taki facebookowy komunikator...

Wielka czystka w Sklepie Windows

Microsoft wprowadził w swoim sklepie obowiązek oznaczania gier i aplikacji, które nie są odpowiednie dla danych grup wiekowych. Część twórców odpuściła sobie ten obowiązek, a oto efekty.