Przeglądasz: Płyty główne

Płyty główne

MSI X299 Gaming Pro Carbon AC [recenzja + wideo]

MSI X299 Gaming Pro Carbon AC to płyta główna dla platformy LGA2066, a więc współpracująca z najwydajniejszymi Core i5, Core i7 oraz Core i9. W oparciu o nią można zbudować bardzo wydajny komputer. Nazwa nie pozostawia wątpliwości - to produkt skierowany do graczy.
Płyty główne

TEST: MSI X299 SLI PLUS – płyta główna dla Core i9

Platforma LGA2066 nie jest najczęściej wybieraną. Nie dlatego, że brakuje jej możliwości rozwoju czy wydajności. Budowa komputera z wykorzystaniem płyty głównej dla tej podstawki kosztuje sporo. Jednak możliwości, które otrzymujemy w zamian, zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Biostar: płyta główna na 30-lecie firmy

Płyta Biostar RACING B150GT3 wydana w edycji specjalnej, związanej z 30-leciem firmy, wyróżnia się dodatkowym "30-letnim" logo na elementach systemu chłodzenia i złotym oznaczeniem GT3 na pudełku.

Asus prezentuje nowe płyty główne: X99 i ROG Strix Gaming

ASUS prezentuje najnowsze płyty główne – ASUS Signature X99-Deluxe II, X99-A II i X99-E oraz ROG Strix X99 Gaming - cztery zupełnie nowe płyty główne ATX z chipsetem Intel® X99, wyposażone w ekskluzywne technologie w celu zmaksymalizowania potencjału nowego procesora z rodziny Intel Core i7TM dla gniazda LGA 2011-v3.

Niewielka płyta główna o dużych możliwościach

Do najwydajniejszych płyt głównych z serii Asus Republic of Gamers dołącza model w formacie mini-ITX, z nowym chipsetem Intel Z170 Express i podstawką LGA 1151 dla procesorów Intel Core szóstej generacji – Maximus VIII Impact.

Pierwsza płyta główna z certyfikatem Intel Thunderbolt 3

Gigabyte zaprezentował pierwszą na świecie płytę główną dla komputerów PC z interfejsem Thunderbolt 3. Model Z170X-UD5 TH przeznaczony jest pod najnowsze procesory Intel Core 6. generacji o nazwie kodowej Skylake i powinien przypaść do gustu entuzjastom.

Chip, który zniszczy się na żądanie

Widzieliśmy już urządzenia takie jak smartfon Boeing Black czy dysk SSD Secure Drives z opcją samodestrukcji, jednak tym rozwiązaniom daleko było do efektownych wybuchów znanych z filmów sensacyjnych - w ich przypadkach autodestrukcja obejmowała po prostu wymazywanie danych.

IFA 2015 to również nowości dla graczy

Na konferencji Asusa w Berlinie, w przeddzień targów IFA 2015, Dyrektor Generalny firmy – Jonney Shih ujawnił jakie innowacje przygotowane przez zespół Republic of Gamers czekają na entuzjastów gamingu i najwydajniejszego sprzętu w najbliższym czasie.