Przeglądasz: Recenzje

Desktopy

TEST: Chillblast Fusion Rebellion Gaming PC

Chillblast Fusion Rebellion Gaming PC to komputer dla graczy, w którym zastosowane zostały najnowszy procesor z rodziny Coffee Lake S oraz sprawdzona grafika GTX 1070. Jak sprawdza się taki tandem i czym wyróżnia się ten model Chillblast względem większości tzw. gotowców?
Recenzje

XEDE Play: recenzja

W 2017 roku gracze wymagają od swoich komputerów czegoś więcej niż tylko czysta moc obliczeniowa. Wielu z nich, wybierając nową maszynę, patrzy też na wygląd. I właśnie tu pojawia się polska firma IQ4 Poland ze swoją linią desktopów XEDE Play.
Rodzice nie tylko otrzymują narzędzie nadzoru nad dostępem do internetowych treści, ale też mogą określić, jak długo wolno dzieciom korzystać z komputera.

Recenzujemy Total Security 2017

Czasy, gdy program antywirusowy zajmował się wyłącznie zwalczaniem wirusów, dawno już minęły. G Data Total Security 2017 składa się z 9 modułów, które na różne sposoby zabezpieczają komputer i zgromadzone na nim dane przed zagrożeniami.

Tracer Gamezone Illuminato USB – test klawiatury

W ciągu ostatnich miesięcy na rynku zaczęło pojawiać się coraz więcej bezramkowych klawiatur mechanicznych dla graczy. Akcesoria te dedykowane są fanom minimalistycznego designu lub osobom nieposiadającym wiele miejsca na biurku. Do grona takich produktów jak Roccat Suora czy Asus ROG Claymore dołączyła nowa klawiatura Tracera.

TomTom Touch to opaska jedyna w swoim rodzaju

Opaska TomTom Touch zdecydowanie wyróżnia się od konkurencji. Zachowuje prostotę tego typu urządzeń bez rezygnowania z profesjonalnego podejścia do tematu. Wszystko byłoby super, gdyby nie kilka potknięć po drodze.

Najlepszy sposób na każdego szkodnika

Czeluści Internetu są niezmierzone, a nowy rok przyniesie nowe zagrożenia dla jego użytkowników. Każde kolejne urządzenie, zainstalowany program czy założony profil użytkownika oznacza kolejne luki w zabezpieczeniach, które mogą wykorzystać przestępcy.

Dzięki tej grze Twoje dziecko pokocha programowanie

Takiego pomysłu chyba jeszcze nie było. Gra Scottie Go! stworzona przez inkubator NeticTech, za którym stoją naukowcy z Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego, łączy grę planszową z aplikacją przeznaczoną do tabletów i komputerów. Jej celem jest nauka programowania dla najmłodszych.

Wiko Ufeel: pierwsze wrażenia naszych czytelników

Dlaczego uważasz smartfon Wiko Ufeel za godny przetestowania i co chciałbyś przede wszystkim sprawdzić? Na takie pytanie musieli odpowiedzieć wszyscy, którzy chcieli przetestować Wiko Ufeel. Nasi czytelnicy, którzy zostali wytypowani jako testerzy podzielili się z nami pierwszymi wrażeniami, oto one:

Playstation 4 PRO: nasze pierwsze wrażenia

Od dziś w sklepach na całym świecie kupić można nową, mocniejszą wersję konsoli Sony – PlayStation 4 Pro. Aby zdążyć na premierę i móc odpowiedzieć na najważniejsze pytania, nurtujące każdego użytkownika standardowej wersji konsoli, mieliśmy tylko jeden wieczór. Jakie są nasze pierwsze wrażenia i czy warto przesiąść się na nowy sprzęt?
'Telewizyjne' rozgwieżdżone niebo bywa czasami bardziej rzeczywiste niż to nad głową..

Ach, jak cudowna jest Panama!

Tytuł książeczki autorstwa Janoscha przychodzi mi do głowy za każdym razem, gdy tylko włączam telewizor OLED produkcji LG.

SteelSeries Rival 500 – jeśli grasz w MOBA, musisz ją mieć

Do tej pory, każda mysz do gier MMO (zwłaszcza MOBA), kojarzyła mi się z pakowaniem pod kciuk jak największej liczby klawiszy - rozwiązaniem, które trudno nazwać wygodnym. SteelSeries podeszło do sprawy całkowicie inaczej i dzięki temu Rival 500 ma szansę wybić się ponad konkurencję.

Roccat Suora – bezramkowy mechanik

Wyobraźcie sobie klawiaturę w najbardziej surowej postaci - z obudową idealnie dopasowaną do pola klawiszy, nie posiadającą ramek ani podpórek pod nadgarstki, cieszącą oczy jasnoniebieskim podświetleniem... Taka jest właśnie Suora.

SteelSeries Siberia 350 – test słuchawek dla graczy

Od ponad roku do pracy, grania i słuchania muzyki przy komputerze używam Siberii V3 - lekkich i wygodnych słuchawek, których jedyną wadą jest brak regulacji głośności na kablu. Teraz do moich rąk trafił następca tego modelu - Siberia 350. Czy warto na niego przeznaczyć pół tysiąca złotych?