Przeglądasz: Drukarki atramentowe wielofunkcyjne

Drukarki atramentowe wielofunkcyjne

TEST: Epson L655

Nawet niewielka firma może zadrukować sporo papieru. Jak sensownie wybrnąć z dylematu: drukarka droga w zakupie i tania w użytkowaniu czy tania na początku i droga w eksploatacji? Odpowiedź zależy od sytuacji, ale kupując Epsona L655 zaspokoimy od razu kilka podstawowych potrzeb małego biura.

TEST PORÓWNAWCZY: Atramentowe urządzenia wielofunkcyjne

Z atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych uzyskamy tak samo ostre i ekonomiczne wydruki jak z urządzeń laserowych. Prezentujemy zestawienie 30 przetestowanych w laboratorium "plujek" umożliwiających m.in. skanowanie, kopiowanie i drukowanie za pośrednictwem smartfonu lub tabletu.

Canon Pixma MP230

Tania wielofunkcyjna drukarka to nowy produkt Canona dla niewymagającego użytkownika domowego drukującego sporadycznie.

Canon Pixma MG2250

Niedroga wielofunkcyjna drukarka to nowy produkt Canona dla niewymagającego użytkownika korzystającego z drukarki przez USB i drukującego sporadycznie zarówno dokumenty jak i zdjęcia (w dobrej jakości).

Canon Pixma MG3250

Wielofunkcyjna drukarka to nowy produkt Canona dla niewymagającego użytkownika drukującego sporadycznie zarówno dokumenty jak i zdjęcia (dobra jakość).

Lexmark OfficeEdge Pro5500 – kanciasty zwycięzca

Nowe urządzenie wielofunkcyjne Lexmarka wygląda jak "laserówka", ale w rzeczywistości korzysta z wydajnych pojemników atramentowych. Mimo tego błyskawicznie radzi sobie z wydrukowaniem dokumentów, a nawet zdjęć. To najszybszy sprzęt tego typu jaki dotychczas testowaliśmy. Choć zaprojektowany z

Epson WorkForce Pro WP-4595 DNF – rozwiązanie biznesowe

To atramentowe i wielofunkcyjne urządzenie łatwo pomylić ze sprzętem laserowym i słusznie bo jej przeznaczeniem jest zastąpić urządzenia laserowe w zastosowaniach biznesowych. Konkurować może jakością i kosztami druku, a także ceną zakupu (niemałą jak na atramentowe urządzenia, ale niewysoką w

Canon Pixma MX375 – tani kombajn

Rodzina Canon Pixma powiększyła się o kolejne urządzenie. Cztery w jednym opakowaniu za nieduże pieniądze to nowy produkt przeznaczony dla małych firm nie obciążonych zanadto wydrukami.

Brother MFC-J625DW – wszechstronny sprzęt

Nowe urządzenie Brother to dobrze wyposażony, prosty i kompaktowy sprzęt dla małej firmy. Faks, dupleks, bezprzewodowa sieć, ADF to tylko część wyposażenia tego wielofunkcyjnego kombajnu.

Epson L200 – szklanka tuszu

L200 to nieduży kombajn z bardzo dużą wydajnością i małymi kosztami eksploatacji. Gwarancja prawie jak w samochodzie – rok albo 15 tys. "przebiegu".

Epson Stylus SX445W – nieduży „dotykalski”

Główne cechy tego urządzenia to naprawdę niewielkie gabaryty ("small-in-one" – jak reklamuje Epson), sieć WLAN i czytnik kart pamięci. Wygodę użytkowania poprawia czytelny wyświetlacz z panelem dotykowym. Urządzenie w sam raz dla użytkownika domowego.

Epson Stylus SX435W – niewielkie urządzenie trzy w jednym

Główne cechy tego urządzenia to naprawdę niewielkie gabaryty (small-in-one – jak reklamuje Epson), sieć WLAN i czytnik kart pamięci. Wygodę użytkowania poprawia niewielki, ale całkiem czytelny wyświetlacz. Urządzenie w sam raz dla użytkownika domowego.

Brother DCP-J925DW

Do naszego laboratorium trafiło nowe atramentowe urządzenie wielofunkcyjne firmy Brother. W niedużych gabarytach ukrywa się bogate wyposażenie, m.in. bezprzewodowa karta WLAN, LAN, dupleks, ADF, czytnik kart pamięci i port PictBridge.

HP OfficeJet Pro 8600 Plus – firmowe drukowanie

Nowe urządzenie wielofunkcyjne HP zostało zaprojektowane z myślą o biznesie. Szybkie i bogato wyposażone – nie brakuje niczego co przyda się w firmie, a dodatkowo duży dotykowy ekran ułatwiający korzystanie bez pomocy komputera.