Przeglądasz: Telefony

Telefony

Wyciek planów Huawei na rok 2018

Rzekome plany Huawei, które wyciekły do Sieci pokazują, że chiński gigant zamierza wprowadzić kilka nowych modeli smartfonów oraz innych urządzeń w nadchodzącym roku. Szczególnie pracowity okres to pierwszy kwartał 2018.
LG Q6 Smartfony

PIERWSZE WRAŻENIA: LG Q6

Spisaliśmy wnioski i wrażenia z około godzinnego zapoznawania się z LG Q6. Nowy smartfon LG ze średniej półki trafił w nasze ręce podczas jego światowej premiery.
Smartfony

Smartfony Sharpa naprawdę bez ramek

Producenci smartfonów prześcigają się ostatnio w tworzeniu jak najwęższych ramek ekranu. Sharp, firma która w Polsce kojarzy się raczej z telewizorami, wypuści wkrótce dwa nowe smartfony pozbawione ramek. Premiera: 17 lipca.
Konsole

Hybryda smartfona i mobilnej konsoli

Współczesne smartfony mają olbrzymie możliwości. Poza komunikacją ze światem są całkiem dobre także w dostarczaniu rozrywki. Nic więc dziwnego, że czasem któryś z producentów wpadnie na pomysł urządzenia właśnie skupionego na tym zastosowaniu.
Telefony

Essential Phone przyłapany ukradkiem…

Smartfon Andy'ego Rubina widziano w publicznej komunikacji. Modularny smartfon ma trafić do sprzedaży w USA w przyszłym miesiącu. "Szpiegowski" film trwa tylko kilka sekund, ale coś udało nam się dostrzec.
Telefony

Apple ma już iPhone’a 8?

Kolejny smartfon, system operacyjny i tablet. Miłośnicy amerykańskiej legendarnej marki czekają na ważne informacje. Producent ma ja ogłosić wieczorem na konferencji programistycznej Apple WWDC 2017. My już trochę wiemy o tym, co prawdopodobnie się wydarzy.
Telefony

Elektronika drukowana na ubraniach

Naukowcy z San Diego w Kalifornii opracowali pierwszą rozciągliwą baterię cynkową, którą można wielokrotnie ładować. Jest niedroga w produkcji i można ją drukować na ubraniach. W przyszłości w ten sposób będzie można produkować również baterie litowo-jonowe oraz ogniwa fotowoltaiczne.
Na środku tylnej obudowy zamontowano specjalny 'wyzwalacz selfie' (fot. GSM Arena) Narzędzia do PDA

Huawei Nova 2 – telefon stworzony do selfie

Nowe smartfony Huawei mają po trzy aparaty fotograficzne. Tylne są 12 i 8-megapikselowe. Jednak to przedni 20-megapikselowy zrobi nam piękniejsze zdjęcie. Nova 2 z Androidem Nougatem na pokładzie powinien powalczyć z Apple i Oppo o miano najlepszego telefonu do robienia selfie. Smartfon trafi do sprzedaży 16 czerwca.