Przeglądasz: Xiaomi

xiaomi mi pad

Xiaomi przegrywa walkę z Apple o znak towarowy w UE

Sąd Pierwszej Instancji Unii Europejskiej orzekł, że chiński producent nie może zarejestrować tabletu Mi Pad jako znaku towarowego, gdyż za bardzo przypomina on nazwę wykorzystywaną już przez konkurencyjne urządzenie amerykańskiego giganta.
Smartfony

Mi MIX 2 i nowe gadżety Xiaomi

Xiaomi zaprezentowało w Warszawie telefon Mi MIX 2. Ma kosztować 2200 złotych i będzie dostępny dla polskich klientów już w grudniu. Wraz z telefonem chiński producent wprowadza do polski gadżety z serii Mi Ecosystem oparte na koncepcji Internet of Things.
Smartfony

Tajemniczy Xiaomi Chiron w bazie GFXBench

Xiaomi co chwilę wprowadza nowe modele. Mi Mix 2 jeszcze nie trafił na dobre na rynek, a już pojawiają się przecieki o następnym modelu z wysokiej półki. Xiaomi Chiron może być jedynie nazwą kodową. Może kryje się pod nią Mi 6 Plus?
xiaomi redmi Smartfony

Xiaomi Redmi 5A – znamy specyfikację

Następca bardzo dobrze radzącego sobie na rynku Redmi 4A otrzymał certyfikat TENAA, co oznacza, że jego premiera powinna niebawem nastąpić. Dzięki opublikowanym danym wiemy już, czego oczekiwać po nowym budżetowcu Xiaomi.

Premiera Xiaomi Mi A1

Mi A1 to najnowsze dziecko chińskiego lidera elektroniki mobilnej i Google. Smartfon jest pierwszym urządzeniem Xiaomi, które pracuje pod kontrolą "czystego" Androida One.
Smartfony

Xiaomi 5X a może Mi 5X…

Nowy przeciek o spodziewanym modelu Xiaomi modyfikuje to, o czym dopiero co usłyszeliśmy. Zmienia się nie tylko nazwa urządzenia, ale też jego procesor.
Oculus stworzy autonomiczne gogle do VR

Xiaomi i Facebook pracują razem nad bezprzewodowymi goglami VR

Gogle otrzymały nazwę kodową „Pacific”. Będą lżejsze od konkurencyjnych Gear VR Samsunga. Nie będą też potrzebować podłączania do PC ani smartfona. Zestaw VR Facebooka będzie można kupić już w przyszłym roku za 200 dolarów (ok. 740 zł).
Smartfony

Zapowiedź kolejnego smartfonu Xiaomi

Redmi Note 5A to następca popularnego Note 4. Poprzednik zyskał zainteresowanie dzięki solidnej obudowie, pojemnej baterii i atrakcyjnej cenie. Mamy informacje, dotyczące spodziewanej specyfikacji nowego telefonu z Chin.
Smartfony

Znamy specyfikację Xiaomi X1

Xiaomi X1 będzie miał swoją premierę zapewne jeszcze w tym miesiącu, lub na początku sierpnia. Ten model będzie miał trafić w bardzo popularny segment średni, a cena jego cena podstawowej wersji powinna wynieść około 1100 złotych.