Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS
Foto
rozwiń
Strona główna Foto Testy Sony Cyber-shot DSC-HX300

Sony Cyber-shot DSC-HX300 - Testy Chip.pl

Sony Cyber-shot DSC-HX300
Sony Cyber-shot DSC-HX300
Sony Cyber-shot DSC-HX300
Sony Cyber-shot DSC-HX300
Sony Cyber-shot DSC-HX300
Sony Cyber-shot DSC-HX300
Ocena POWER: 89
0   100
Ocena ECONO: 23
0   100
Oceń produkt: 82
0   100
Ceneo dostępny w:
33 sklepach
Sprawdź cenę

Podsumowanie o Sony Cyber-shot DSC-HX300

Aparat z matrycą 20,4 Mp, wyświetlaczem 3 cala i zoomem optycznym 50x. Oprócz zdjęć umożliwia też rejestrację wideo w maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli.

Opis produktu w przygotowaniu

Porównywarka produktów

Wybierz 2 lub 3 produkty do porównania

Produkt 1
Produkt 2
Produkt 3

Porównaj

Dodaj komentarz 0 komentarzy
Producent: sony
Data aktualizacji: 10.07.2013
Liczba wyświetleń: 10416
Cena: 1700.00 PLN
Dostawca: Sony

Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
Celestron Firstscope 76 (199568) Celestron Firstscope 76 (199568)
Dostępny w 13 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Asus X550Lb-Xo026D Asus X550Lb-Xo026D
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Samsung BT62TDBCT Samsung BT62TDBCT
Dostępny w 51 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
SHARP XL-UH06h SHARP XL-UH06h
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Microsens SFP 1310nm SM, LC 10 km, 1,25 Gb/s (MS100210D) Microsens SFP 1310nm SM, LC 10 km, 1,25 Gb/s (MS100210D)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu