Co przyniesie Nowy Rok?

Próba sprognozowania 1997 roku: czego można się spodziewać w dziedzinie sprzętu, oprogramowania i czym jeszcze nas może zaskoczyć Internet

Starożytni kapłani przepowiadali przyszłość na podstawie wnętrzności ryb. Dziś istnieją bardziej wiarygodne metody zdobywania informacji. Obserwując najnowsze trendy w branży komputerowej, można się domyślić się, co czeka nas w nadchodzącym roku. Dla pewności sięgamy po ukrytą w redakcyjnych czeluściach szklaną kulę.

Po przybyciu do laboratorium, pacjent został poddany oględzinom serca i nerek. Był to pacjent niezwykły: nazywał się pecet i miał blisko 17 lat. W tym wieku znaczna część populacji ludzkiej ma na koncie niejedną wizytę u lekarza. Nasz PC też był już wielokrotnie badany. Tym razem postanowiliśmy zostawić go w spokoju. Trudno jednak zrezygnować z analizy perspektyw stojących przed branżą komputerową. Co nowego przyniesie nadchodzący rok naszemu pacjentowi, jego otoczeniu, organom wewnętrznym, sercu i mózgowi? Jaka będzie jego kondycja i przyszłe umiejętności?

 

Powiązane treści:

Zobacz, jak wyglądają najnowsze trendy IT 2019

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.