Montowanie w Akwizgranie

Wydaje się to niemozliwe, ale jednak; mieszkając w Niemczech składając zamówienie w firmie Vobis komputer możemy mieć w niecałe 24 godziny później (!!!)

Built to Customer jest programem, czy raczej polityką realizowaną przez Vobis Microcomputer na terenie Niemiec. Jak to się dzieje, że w niecałe 24 godziny od złożenia zamówienia gotowa do pracy maszna trafia do domu zainteresowanego?

T o że wszystkie firmy komputerowe walczą o klienta nie jest tajemnicą. Czynią to zrówno mali, jak i duzi. Jedni przyciągają potencjalnych nabywców niskimi cenami, kolejni rabatami, a jeszcze inni oferują „na dokładkę” urządzenia peryferyjne. Ideałem byłaby możliwość zamówienia dowolnie skonfigurowanej maszyny przez telefon lub Internet i otrzymania jej w jak najkrótszym czasie.

Właśnie tak, a przynajmniej na podobnej zasadzie działa program Built to Customer, realizowany przez Vobis Microcomputer na terenie Niemiec. Jest to najprawdopodobniej jedyna tego typu inicjatywa w Europie. A wszystko odbywa się tak…

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.