Baju baj…

Krótki opis spolonizowanych bajki rozprowadzanej na CD-ROM-ie

Jedna z pierwszych spolonizowanych bajek łączących rosyjską prostoduszność z disneyowską „kreską”. Świetna graficznie opowieść o perypetiach dziewczynki, chcącej odebrać czarodziejskim gęsiom porwanego brata. Może być wsparciem podczas nauki czytania: zachęca do ćwiczeń poprzez podświetlanie kolejnych wyrazów w zdaniu. Krążek pomaga dzieciom w wieku 3-9 lat poszerzyć zakres słownictwa (poznawać nowe słowa i nauczyć się ich wymowy). Jako prawdziwa baśń z morałem, pobudza wyobraźnię malców, pomagając im odróżnić dobro od zła. Przede wszystkim jednak jest okazją do wspaniałej zabawy. Pierwsza z zapowiedzianych przez CD Projekt interaktywnych bajek inspirowanych baśniami różnych narodów to ponad 500 interaktywnych elementów „kliknij-i-odkryj”,

25 minut animacji, dźwięk (w tym 9 rosyjskich piosenek) i narracja Piotra Fronczewskiego. I choć „nierosyjskość” widać gołym okiem, „Baba Jaga” nie jest gorsza od najlepszych opowiastek o Maszy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.