Z 'gryzoniem' wgarści

Trudno sobie wyobrazić pracę w środowisku graficznym bez użycia myszy lub innego urządzenia wskazującego. Jak wśród oferowanych "gryzoni" wybrać takiego, który najlepiej sprawdzi się w praktycznych zastosowaniach?

Trudno sobie wyobrazić pracę w środowisku graficznym bez użycia myszy lub innego urządzenia wskazującego. Jak wśród oferowanych „gryzoni” wybrać takiego, który najlepiej sprawdzi się w praktycznych zastosowaniach?

Producenci myszy prześcigają się w wymyślaniu coraz oryginalniejszych usprawnień i innowacji, które mają, jakoby, zapewnić użytkownikowi większy komfort pracy. Z pewnością niektóre z proponowanych rozwiązań rzeczywiście ułatwiają i uprzyjemniają obcowanie z „okienkami”. Czy jednak wszystkie „udogodnienia” są przydatne? Jeśli nie, to na jakie cechy konstrukcji i wyposażenia zwracać uwagę, a czego lepiejsię wystrzegać?

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.