A może NT^

Konfigurowanie Internetu w systemie Windows NT

W gorączce oczekiwania na Windows 2000 użytkownicy jakby zapomnieli o istnieniu innej zaawansowanej i stabilnej platformy systemowej, stawiającej przy tym niższe wymagania komputerowi – a więc Windows NT. Niestety, jego instalacja jest bardziej skomplikowana niż systemów serii 9x.

Windows NT jest systemem znacznie bardziej stabilnym i bezpiecznym niż wersje 9x, które projektowano głównie pod kątem wygodnego interfejsu użytkownika i kompatybilności ze starszymi systemami i programami. Jeszcze długo po premierze NT 4.0 wielu użytkowników odstraszały wymagania sprzętowe wyższe niż dla Windows 9x oraz brak sterowników dla wielu urządzeń peryferyjnych. Teraz jednak wszystkie nowe komputery z nawiązką spełniają wymogi sprzętowe systemu, a do praktycznie wszystkich popularnych urządzeń są już odpowiednie sterowniki.

Informacje w Internecie i na CHIP-CD
Polskie FAQ Windows NT: http://nt.faq.net.pl/mamy to na chip-cd 9/99Na dołączonym do CHIP-a CD-ROM-ie w dziale Software | Uaktualnienia znajduja się polskia wersja Service Packa 5
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.