Na skróty szybciej

Ściągawka ze skrótami klawiaturowymi w systemie Windows

Chyba nikt – bez uzasadnionej potrzeby – nie próbuje korzystać z Windows, nie używając myszki. Jednak tam, gdzie przede wszystkim zależy nam na szybkości pracy, skróty klawiaturowe są w dalszym ciągu bezkonkurencyjne.

Dzięki myszy obsługa Windows jest intuicyjna i łatwa. Funkcję danej ikony poznajemy zwykle już po samym symbolu, a do uaktywnienia wybranego polecenia wystarcza tylko dwukrotne kliknięcie lewym przyciskiem. W przypadku niektórych, często wykonywanych poleceń korzystanie z myszki staje się jednak dość uciążliwe. Jeśli natomiast potrafimy biegle posługiwać się klawiaturą, możemy zaoszczędzić wiele czasu.

—-

Internet
Pointix
http://www.pointix.com/ Pierwsza mysz komputerowa http://www.bootstrap.org/history/photos/img0001.jpg mamy to na chip-cd 2/2000

W dziale Software | Skróty klawiaturowe w Windows znajduje się pakiet narzędziowy Kernel PowerToys zawierający m.in. program Keyremap

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.