Najlepsze produkty roku 1999

W lutowym numerze CHIP-a rozwiązanie konkursu na najlepszy produkt roku 1999 - główną nagrodą był Renault Clio II

Produkt Roku 1999

Za nami druga edycja plebiscytu Produkt Roku. Piętnaście tysięcy Czytelników CHIP-a wybrało laureatów w 19 kategoriach sprzętowych i programistycznych oraz najważniejsze wydarzenia, innowacje i technologie 1999 roku.

Najczęściej nasi Czytelnicy nagradzali osiągi dające się przeliczyć na przykład na czas kompresowania utworów do formatu MP3. W kategorii procesorów wygrał najszybszy obecnie układ Athlon 600 MHz. Dla głosujących nie miało znaczenia, że znajduje się on praktycznie poza zasięgiem możliwości finansowych przeciętnego użytkownika. Prawdopodobnie dla Czytelników najważniejszy był fakt, iż pojawienie się nowego, szybkiego układu wpłynie na obniżenie cen starszych, choć nadal atrakcyjnych procesorów. Tę tezę potwierdza drugie miejsce Celerona 300 A, który z powodu swej niskiej ceny i „podkręcalności” wielu osobom zapewnił możliwość znacznego zwiększenia mocy ich maszyn.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.