Kontroluj się!

Nadejdzie kiedyś czas (oby jak najprędzej!), gdy komputer lub inne urządzenie podłączone na stałe do Internetu będzie dla nas czymś równie pospolitym jak dzisiaj zwykły telewizor. Zanim jednak nastąpi ta świetlana epoka, rzesze polskich internautów zmuszone będą w trosce o swój rachunek telefoniczny nerwowo spoglądać na zegarek. Mogą też wykorzystać aplikacje takie jak Stoperek, czyli […]

Nadejdzie kiedyś czas (oby jak najprędzej!), gdy komputer lub inne urządzenie podłączone na stałe do Internetu będzie dla nas czymś równie pospolitym jak dzisiaj zwykły telewizor. Zanim jednak nastąpi ta świetlana epoka, rzesze polskich internautów zmuszone będą w trosce o swój rachunek telefoniczny nerwowo spoglądać na zegarek. Mogą też wykorzystać aplikacje takie jak Stoperek, czyli liczniki czasu połączenia modemowego. Oprócz typowych funkcji monitorowania połączenia i obliczania jego kosztu zawiera on także moduł informowania o nadejściu nowej poczty.

Producent: Marcin Malinowski
Rejestracja: 10 zł
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.