Sam pozamyka

Rozpocząłeś właśnie ściąganie z Internetu dużego pliku? Potrwa to jeszcze co najmniej godzinę? Musisz wyjść na dłużej, ale nie chcesz, by komputer działał bezczynnie? Skorzystaj z programu AutoExit Millennium. O określonej przez Ciebie porze wyłączy on Twojego peceta. Można też zażyczyć sobie, by aplikacja ponownie go uruchomiła bądź tylko wylogowała aktualnego użytkownika. W najnowszej wersji […]

Rozpocząłeś właśnie ściąganie z Internetu dużego pliku? Potrwa to jeszcze co najmniej godzinę? Musisz wyjść na dłużej, ale nie chcesz, by komputer działał bezczynnie? Skorzystaj z programu AutoExit Millennium. O określonej przez Ciebie porze wyłączy on Twojego peceta. Można też zażyczyć sobie, by aplikacja ponownie go uruchomiła bądź tylko wylogowała aktualnego użytkownika. W najnowszej wersji istnieje również możliwość skorzystania z opcji hibernacji. Program jest kompatybilny z systemem Windows 2000.

Producent: Asseloos Software
http://members.xoom.com/A__SOFT/autoexit.htm
Rejestracja: freeware
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.