Zamiatacz doskonały

Zdarza się, że na dyskach twardych lub dyskietkach przechowujemy tajne informacje. Nawet po ich usunięciu istnieje możliwość odczytania ich za pomocą specjalistycznego oprogramowania. Aby do tego nie dopouścić, można skorzystać z programu WipePro+. Dzięki niemu wyczyścimy dowolny dysk twardy z systemem plików FAT, FAT 32 lub NTFS. Aplikacja zawiera szereg rad dotyczących bezpieczeństwa danych. O […]

Zdarza się, że na dyskach twardych lub dyskietkach przechowujemy tajne informacje. Nawet po ich usunięciu istnieje możliwość odczytania ich za pomocą specjalistycznego oprogramowania. Aby do tego nie dopouścić, można skorzystać z programu WipePro+. Dzięki niemu wyczyścimy dowolny dysk twardy z systemem plików FAT, FAT 32 lub NTFS. Aplikacja zawiera szereg rad dotyczących bezpieczeństwa danych. O poświęceniu autorów programu dla sprawy świadczy fakt, że w przypadku najstarszych dysków twardych, których odpowiednie czyszczenie mogłoby trwać kilka dni, jako jedno z rozwiązań proponują oni… fizyczne zniszczenie dysku.

Producent: Marathon Computer Press
http://www.marcompress.com/
Rejestracja: freeware
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.