Liczenie na dwa sposoby

Nazwa programu CountDown w zasadzie od razu zdradza jego przeznaczenie: aplikacja służy do odliczania czasu wstecz i informowania użytkownika za pomocą sygnału dźwiękowego oraz - ewentualnie - tekstowego komunikatu o nadejściu ważnych wydarzeń. Narzędzie jest wyposażone w trzy zegary. Dwa z nich odliczają czas wstecz i pracują niezależnie. Każdy może być ustawiony na maksymalny zakres […]

Nazwa programu CountDown w zasadzie od razu zdradza jego przeznaczenie: aplikacja służy do odliczania czasu wstecz i informowania użytkownika za pomocą sygnału dźwiękowego oraz – ewentualnie – tekstowego komunikatu o nadejściu ważnych wydarzeń. Narzędzie jest wyposażone w trzy zegary. Dwa z nich odliczają czas wstecz i pracują niezależnie. Każdy może być ustawiony na maksymalny zakres 12 godzin. Trzeci licznik to zwyczajny zegarek, działający także przez pół doby. CountDown potrafi ponadto odliczać czas pozostały do określonej godziny konkretnego dnia. W tym przypadku dysponujemy dziesięcioma niezależnymi czasomierzami. Po nadejściu wyznaczonego dnia na ekranie wyświetlany jest przygotowany przez użytkownika komunikat.

Producent: Grau Software
http://www.tbaytel.net/rgrau/
Rejestracja: 9 USD
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.