Zaawansowane wykresy

Advanced Grapher jest narzędziem służącym do przygotowywania rozmaitych wykresów. W celu narysowania przebiegu funkcji wystarczy wpisać w odpowiednim okienku jej równanie. Program "rozumie", co oznaczają symbole potęgowania, logarytmów, funkcji trygonometrycznych, trygonometrycznych odwrotnych, eksponencjalnych i innych. Na jednym układzie współrzędnych możemy umieszczać wykresy wielu funkcji, różniące się między sobą kolorem. W celu dopasowania rozmiaru wykresu do […]

Advanced Grapher jest narzędziem służącym do przygotowywania rozmaitych wykresów. W celu narysowania przebiegu funkcji wystarczy wpisać w odpowiednim okienku jej równanie. Program „rozumie”, co oznaczają symbole potęgowania, logarytmów, funkcji trygonometrycznych, trygonometrycznych odwrotnych, eksponencjalnych i innych. Na jednym układzie współrzędnych możemy umieszczać wykresy wielu funkcji, różniące się między sobą kolorem. W celu dopasowania rozmiaru wykresu do rozmiaru ekranu lub arkusza papieru, na którym będzie on drukowany, użytkownik ustala maksymalne wartości wyświetlane na osiach odciętych i rzędnych. Advanced Grapher oferuje ponadto funkcje obliczeniowe, pozwalające np. stwierdzić, w których miejscach przecinają się dwa wykresy.

Producent: Michael Serpik
http://www.serpik.com/agrapher/
Rejestracja: 29 USD
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.