Byle ciaśniej

WinAce Archiver 1.31 to typowy program archiwizujący. Aplikacja została stworzona do obsługi formatu ACE, ale na tym nie kończą się jej możliwości. Narzędzie potrafi także kompresować zbiory do formatów ZIP, LHA i CAB. Lista odczytywanych formatów jest dłuższa: ACE, ZIP, LHA, CAB, RAR, ARC, ARJ, GZIP, TAR i ZOO. WinAce może zapisywać skompresowane zbiory w […]

WinAce Archiver 1.31 to typowy program archiwizujący. Aplikacja została stworzona do obsługi formatu ACE, ale na tym nie kończą się jej możliwości. Narzędzie potrafi także kompresować zbiory do formatów ZIP, LHA i CAB. Lista odczytywanych formatów jest dłuższa: ACE, ZIP, LHA, CAB, RAR, ARC, ARJ, GZIP, TAR i ZOO. WinAce może zapisywać skompresowane zbiory w kilku częściach o zadanym rozmiarze oraz tworzyć samorozpakowujące się archiwa.

Narzędzie oferuje wygodny interfejs, obsługę techniki przeciągnij-i-upuść, przeglądarki do zbiorów DOC, HTML, RTF, tekstowych oraz popularnych plików graficznych. Bardzo przydatną opcją jest współpraca z programami antywirusowymi oraz automatyczna instalacja aplikacji znajdujących się w archiwach.

WinAce dysponuje też opcją optymalizacji, która pozwala wybrać najlepszy sposób kompresji, mechanizmami szyfrowania archiwów, ich testowania oraz naprawy.

Producent: Marcel Lemke
http://www.winace.com/
Rejestracja: 30 USD
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.