Minitest

Z powodu astronomicznych cen modułów pamięci Rambus użytkownicy o mniej zasobnych portfelach niechętnie decydują się na zakup płyty głównej z gniazdami RIMM i chipsetem i820. Tajwańska firma RioWorks wyprodukowała przejściówkę umożliwiającą zamontowanie pamięci SDRAM na płycie z chipsetem i820, wyposażonej standardowo w złącza RIMM. Dzięki temu można zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy, ponieważ koszt zakupu przejściówki […]

Z powodu astronomicznych cen modułów pamięci Rambus użytkownicy o mniej zasobnych portfelach niechętnie decydują się na zakup płyty głównej z gniazdami RIMM i chipsetem i820. Tajwańska firma RioWorks wyprodukowała przejściówkę umożliwiającą zamontowanie pamięci SDRAM na płycie z chipsetem i820, wyposażonej standardowo w złącza RIMM. Dzięki temu można zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy, ponieważ koszt zakupu przejściówki (209 zł) i modułu pamięci SDRAM PC133 jest wielokrotnie niższy niż cena kości Rambus (128 MB kosztuje około 3500 zł). Komputer wyposażony w pamięci SDRAM pracuje około 10% wolniej od zestawu z modułami Rambus.

RioWorks R2D-I
Producent: RioWorks, Tajwan, http: //www.rioworks.com.tw/
Dostarczył: Konsorcjum FEN, Poznań, tel.: (0-61) 868 86 45, faks: 867 65 73
http://fen.home.pl/
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.