Minitest

SurgeArrest Notebook Pro jest małym, podręcznym filtrem napięcia, chroniącym układy zasilające komputera przenośnego i podłączony do niego modem. Filtr wpina się pomiędzy gniazdko sieciowe a zasilacz notebooka oraz między sieć telefoniczną i modem. Jedyny znajdujący się na obudowie przycisk służy do testowania linii telefonicznej - jeśli po jego przyciśnięciu zaświeci się czerwona dioda, oznacza to, […]

SurgeArrest Notebook Pro

jest małym, podręcznym filtrem napięcia, chroniącym układy zasilające komputera przenośnego i podłączony do niego modem. Filtr wpina się pomiędzy gniazdko sieciowe a zasilacz notebooka oraz między sieć telefoniczną i modem. Jedyny znajdujący się na obudowie przycisk służy do testowania linii telefonicznej – jeśli po jego przyciśnięciu zaświeci się czerwona dioda, oznacza to, że w sieci pojawiło się przepięcie mogące uszkodzić modem.

Zaletą urządzenia są jego niewielkie rozmiary. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość przymocowania filtru do zasilacza notebooka za pomocą znajdującego się w zestawie paska – trudniej wtedy urządzenie zgubić lub zostawić w domu. SurgeArrest kosztuje 140 złotych i jest objęty dożywotnią gwarancją.

SurgeArrest Notebook Pro
Producent: APC, USA, http: //www.apcc.com/
Dostarczył: APC Polska, Warszawa, tel.: (0-22) 666 00 11, faks: 666 00 22
http://www.apcc.com/
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.