Mistrz elegancji

Nawet niewielki program można uczynić dziełem sztuki programistycznej. IconEdit2 nie oferuje zbyt wielu opcji, ale też zadanie, do którego realizacji go stworzono, nie jest skomplikowane. Aplikacja pozwala tworzyć ikony od zera bądź na bazie gotowych plików graficznych w formacie JPG i BMP. Można też "zassać" gotowe ikony z plików ICO lub EXE. Do dyspozycji mamy […]

Nawet niewielki program można uczynić dziełem sztuki programistycznej. IconEdit2 nie oferuje zbyt wielu opcji, ale też zadanie, do którego realizacji go stworzono, nie jest skomplikowane. Aplikacja pozwala tworzyć ikony od zera bądź na bazie gotowych plików graficznych w formacie JPG i BMP. Można też „zassać” gotowe ikony z plików ICO lub EXE. Do dyspozycji mamy podstawowe narzędzia graficzne do rysowania punktów, linii, elipsy, prostokąta, wypełniania obszaru kolorem oraz aerograf. Zestaw dopełnia możliwość robienia „zrzutów” ekranu, a całość podana jest w wyjątkowo estetycznym „opakowaniu”.

Producent: Dmitry Kozhinov
e-mail: [email protected]
Rejestracja: freeware
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.