Na prąd

Dokumenty HTML stały się popularnym sposobem przenoszenia informacji. Co zrobić, jeśli przygotowujemy je dla osoby nie dysponującej przeglądarką WWW? Można je konwertować do plików DOC albo TXT. Jednak dużo lepszym rozwiązaniem jest użycie programu E-Book Compiler Pro 2.12. Narzędzie to służy do łączenia w całość grupy plików HTML, JPG, GIF oraz prostej przeglądarki WWW. W […]

Dokumenty HTML stały się popularnym sposobem przenoszenia informacji. Co zrobić, jeśli przygotowujemy je dla osoby nie dysponującej przeglądarką WWW? Można je konwertować do plików DOC albo TXT. Jednak dużo lepszym rozwiązaniem jest użycie programu E-Book Compiler Pro 2.12. Narzędzie to służy do łączenia w całość grupy plików HTML, JPG, GIF oraz prostej przeglądarki WWW. W rezultacie otrzymujemy jeden program, który umożliwia przeglądanie znajdującej się w nim prezentacji (bez obecności w systemie przeglądarki WWW). Utworzona książka pozwala na drukowanie dokumentów; możemy także zdecydować, które z przycisków nawigacyjnych będą widoczne. Całość można zabezpieczyć hasłem, ustalić rozmiar okna aplikacji oraz wyznaczyć datę, do której program działa.

Producent: Software Design
http://www.bigwig.net/softwaredesign/
Rejestracja: 70 USD
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.