Po prostu strzelaj

Sporo osób hołduje zasadzie, że im mniej skomplikowana gra, tym lepsza. LaserAge Gold 2.0A z pewnością potwierdza tę tezę. Reguły gry są proste: dowodzimy bojowym statkiem kosmicznym, który znajduje się u dołu ekranu, a nasi przeciwnicy nadlatują z jego górnej krawędzi. Nasze jedyne zadanie to przeżyć jak najdłużej. Gra jest wykonana bardzo starannie, a zabawa […]

Sporo osób hołduje zasadzie, że im mniej skomplikowana gra, tym lepsza. LaserAge Gold 2.0A z pewnością potwierdza tę tezę. Reguły gry są proste: dowodzimy bojowym statkiem kosmicznym, który znajduje się u dołu ekranu, a nasi przeciwnicy nadlatują z jego górnej krawędzi. Nasze jedyne zadanie to przeżyć jak najdłużej.

Gra jest wykonana bardzo starannie, a zabawa nią to prawdziwa przyjemność. Jeśli z powodu niemożności przejścia jakiegoś etapu radość zmieni się w koszmar, warto zajrzeć na stronę producenta.

Producent: Ingava
http://www.ingava.com/
Rejestracja: freeware
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.