Pora na telesfora

Mimo iż system Windows wyposażony jest w wiele narzędzi, brak w nim jednak programu, który mógłby pełnić funkcję budzika. Jest co prawda Harmonogram zadań, ale nie sprawdza się w tej roli zbyt dobrze. O wiele lepiej użyć aplikacji Tiny Clock 2.01 Program nie tylko podniesie alarm o zaplanowanej wcześniej godzinie - potrafi również wyświetlać aktualny […]

Mimo iż system Windows wyposażony jest w wiele narzędzi, brak w nim jednak programu, który mógłby pełnić funkcję budzika. Jest co prawda Harmonogram zadań, ale nie sprawdza się w tej roli zbyt dobrze. O wiele lepiej użyć aplikacji Tiny Clock 2.01 Program nie tylko podniesie alarm o zaplanowanej wcześniej godzinie – potrafi również wyświetlać aktualny czas w małym okienku. W Tiny Clock możemy zdefiniować dowolną liczbę alarmów, podczas których informacja o aktualnym czasie zos-tanie wyświetlona na ekranie lub odczytana po angielsku. Wygląd programu jest definiowany przez tzw. skóry, czyli pliki graficzne w formacie BMP lub JPG.

Producent: Arien Talabac
http://tinyclock.tsx.org/
Rejestracja: 10 USD
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.