Pożeracz plików

Programów do pobierania plików z Internetu jest mnóstwo i co chwila pojawiają się nowe propozycje. Aplikacją, która dotarła do nas już po zakończeniu testu takich narzędzi (s. 138), jest Alligator 1.01 . Program nie jest skomplikowany, ale oferuje podstawowe funkcje niezbędne w aplikacjach tego typu. Przede wszystkim potrafi wznawiać przerwane pobieranie plików. Zawiera również terminarz […]

Programów do pobierania plików z Internetu jest mnóstwo i co chwila pojawiają się nowe propozycje. Aplikacją, która dotarła do nas już po zakończeniu testu takich narzędzi (s. 138), jest Alligator 1.01 .

Program nie jest skomplikowany, ale oferuje podstawowe funkcje niezbędne w aplikacjach tego typu. Przede wszystkim potrafi wznawiać przerwane pobieranie plików. Zawiera również terminarz pozwalający na rozpoczynanie pobierania plików o zadanej porze. Alligator sam nawiązuje połączenie Dial-Up, jeśli zachodzi taka potrzeba, i kończy je po pobraniu wszystkich zbiorów.

Sporym ułatwieniem jest umiejętność przechwytywania pobierania zbiorów z Internet Explorera oraz Netscape Navigatora. Jeżeli jednak podczas wybierania myszką odnośnika przytrzymamy jeden ze zdefiniowanych wcześniej klawiszy, Alligator nie rozpocznie pobierania zbioru. Program monitoruje także zawartość Schowka systemowego.

Producent: Near Software
http://nearsoftware.virtualave.net/
Rejestracja: 20 USD
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.