Sieciowy niezbędnik

Narzędzia internetowe dostarczane z Windows są bardzo ubogie. Nie dość że mamy dostęp wyłącznie do programów Ping i Traceroute, to obydwa pracują w trybie tekstowym. Internet ToolBox 4.01 to zestaw 12 narzędzi internetowych, jak choćby ping, traceroute, wyszukiwanie informacji w serwerach DNS, synchronizacja czasu, monitorowanie usług TCP/IP. Oprócz nich mamy także serwery takich usług, jak […]

Narzędzia internetowe dostarczane z Windows są bardzo ubogie. Nie dość że mamy dostęp wyłącznie do programów Ping i Traceroute, to obydwa pracują w trybie tekstowym. Internet ToolBox 4.01 to zestaw 12 narzędzi internetowych, jak choćby ping, traceroute, wyszukiwanie informacji w serwerach DNS, synchronizacja czasu, monitorowanie usług TCP/IP. Oprócz nich mamy także serwery takich usług, jak Finger, Ident oraz Time. Bardzo interesująca jest możliwość definiowania tzw. czujników, które stale monitorują wybrane serwisy, a uzyskane informacje (czas ping, przepustowość sieci pomiędzy nami a danym serwerem oraz fakt działania serwera WWW) wyświetlają na jednym z kilku rodzajów wykresów.

Producent: Idyle Software
http://www.idyle.com/
Rejestracja: 25 USD
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.