„Dinozaur” i 3D

Rhinoceros to program do projektowania i modelowania 3D, przeznaczony zarówno do zastosowań domowych, jak i profesjonalnych. Cechuje go prosta obsługa - jak na narzędzie tego typu - oraz niewielkie wymagania sprzętowe. Rhino potrzebuje procesora Pentium, 64 MB RAM, ok. 40 MB na dysku oraz systemu operacyjnego Windows 9x/NT/2000. Obiekty tworzone za jego pomocą można eksportować […]

Rhinoceros to program do projektowania i modelowania 3D, przeznaczony zarówno do zastosowań domowych, jak i profesjonalnych. Cechuje go prosta obsługa – jak na narzędzie tego typu – oraz niewielkie wymagania sprzętowe. Rhino potrzebuje procesora Pentium, 64 MB RAM, ok. 40 MB na dysku oraz systemu operacyjnego Windows 9x/NT/2000. Obiekty tworzone za jego pomocą można eksportować do wielu aplikacji, m.in. 3D Studio Max, Softimage i LightWave 3D.

Program w wersji shareware’owej pozwala zachować efekty pracy tylko 25 razy – po wykorzystaniu tych możliwości aplikacja nie zezwala na zapis.

Robert McNeel, USA
http://rhino3d.com/
Rejestracja: 795 USD
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.