Strażnik

Program Watchman uniemożliwia nieautoryzowany dostęp do programów zainstalowanych w naszym komputerze. Pracująca w tle aplikacja blokuje dostęp do określonych przez użytkownika plików, a nawet okien Eksploratora o konkretnej nazwie. Bezpieczeństwo tego przeznaczonego dla systemów Windows 9x/NT/2000 programu zwiększają funkcje szyfrowania plików oraz kontroli dostępu do komputera. -- Anfibia, USA http://www.geocities.com/SiliconValley/Pines/2858/watchman.htmlRejestracja: 30 USD

Program Watchman uniemożliwia nieautoryzowany dostęp do programów zainstalowanych w naszym komputerze. Pracująca w tle aplikacja blokuje dostęp do określonych przez użytkownika plików, a nawet okien Eksploratora o konkretnej nazwie. Bezpieczeństwo tego przeznaczonego dla systemów Windows 9x/NT/2000 programu zwiększają funkcje szyfrowania plików oraz kontroli dostępu do komputera.

Anfibia, USA
http://www.geocities.com/SiliconValley/Pines/2858/watchman.html
Rejestracja: 30 USD
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.