Typhoon Silver Crest SC-600

Zestaw głośnikowy Typhoon Silver Crest SC-600 składa się z dwóch płaskich kolumn o grubości zaledwie czterech centymetrów (wykonanych w technologii NXT) i subwoofera. Zarówno panele przednie, jak i głośnik niskotonowy charakteryzują się mocą RMS równą 22 W każdy. Nietypowy jest sposób regulacji poziomu głośności. Do tego celu służy specjalny (niestety, przewodowy) pilot. Jakość odtwarzanego dźwięku […]

Zestaw głośnikowy Typhoon Silver Crest SC-600 składa się z dwóch płaskich kolumn o grubości zaledwie czterech centymetrów (wykonanych w technologii NXT) i subwoofera. Zarówno panele przednie, jak i głośnik niskotonowy charakteryzują się mocą RMS równą 22 W każdy. Nietypowy jest sposób regulacji poziomu głośności. Do tego celu służy specjalny (niestety, przewodowy) pilot. Jakość odtwarzanego dźwięku jest bardzo dobra.

Część informacji zawartych w dokumentacji i podanych na opakowaniu jest raczej mało wiarygodna, np. według producenta pasmo przenoszenia głośników panelowych mieści się w przedziale od 140 Hz do 40 kHz.

Cena: 320 zł
Producent: Typhoon, Tajwan
http://www.welland.com.tw/
Dostarczył: Com Impex, Opole
tel./faks: (0-77) 453 81 65
http://www.comimpex.de/
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.