Welland Cobra 2000, Welland Image Card Reader Dual Slot

Cobra 2000 jest zewnętrznym czytnikiem kart typu Smart Media. Z kolei Image Card Reader Dual Slot przystosowano do pracy zarówno z nośnikami Smart Media, jak i CompactFlash. Obydwa urządzenia podłącza się do portu USB komputera. Czytniki są widoczne w systemie podobnie jak zwykła stacja dyskietek. Produkty firmy Welland można wykorzystać do przenoszenia zdjęć z cyfrowych […]

Cobra 2000

jest zewnętrznym czytnikiem kart typu Smart Media. Z kolei Image Card Reader Dual Slot przystosowano do pracy zarówno z nośnikami Smart Media, jak i CompactFlash. Obydwa urządzenia podłącza się do portu USB komputera. Czytniki są widoczne w systemie podobnie jak zwykła stacja dyskietek. Produkty firmy Welland można wykorzystać do przenoszenia zdjęć z cyfrowych aparatów fotograficznych lub filmów z kamer wideo na dysk twardy oraz danych z jednego komputera na drugi.

Cena: 390 zł (Cobra 2000), 410 zł (Image Card Reader)
Producent: Welland, Tajwan
http://www.welland.com.tw/
Dostarczył: Konsorcjum FEN, Poznań
tel.: (0-61) 868 86 45, faks: 867 65 73
http://fen.home.pl/
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.