Jaka łatwa sztuka…

Choć tworzenie grafiki 3D nie jest łatwe, z każdą chwilą powiększa się grono jej entuzjastów. Pierwsze kroki na tym polu niekoniecznie trzeba stawiać w kosztujących bajońskie sumy profesjonalnych pakietach w rodzaju 3D Studio Max. Można skorzystać ze znacznie tańszych - i prostszych w obsłudze - programów shareware'owych, np. Easymodel Pracujący w systemie Windows pakiet pozwala […]

Choć tworzenie grafiki 3D nie jest łatwe, z każdą chwilą powiększa się grono jej entuzjastów. Pierwsze kroki na tym polu niekoniecznie trzeba stawiać w kosztujących bajońskie sumy profesjonalnych pakietach w rodzaju 3D Studio Max. Można skorzystać ze znacznie tańszych – i prostszych w obsłudze – programów shareware’owych, np. Easymodel Pracujący w systemie Windows pakiet pozwala na tworzenie scen 3D oraz zapisywanie ich w formatach 3DS, DXF, VRML1 i VRML2 (można również wczytywać pliki tego typu). Wśród wielu sposobów cieniowania znajdziemy także metodę Gorauda i Phonga.

Jaap Thesing, Holandia
Rejestracja: freeware
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.