Ściskacz

JPEG Disk Optimizer umożliwia jednoczesną kompresję wszystkich plików JPEG znajdujących się w określonym katalogu. Program oferuje stopień kompresji dwa razy większy niż standardowe aplikacje do obróbki plików JPEG. Narzędzie pracujące w linii poleceń w najnowszej wersji pozwala na dodawanie cyfrowych znaków wodnych, ma także możliwość zapisu i odczytu plików TIF. Jak twierdzi producent, w edycji […]

JPEG Disk Optimizer umożliwia jednoczesną kompresję wszystkich plików JPEG znajdujących się w określonym katalogu. Program oferuje stopień kompresji dwa razy większy niż standardowe aplikacje do obróbki plików JPEG. Narzędzie pracujące w linii poleceń w najnowszej wersji pozwala na dodawanie cyfrowych znaków wodnych, ma także możliwość zapisu i odczytu plików TIF. Jak twierdzi producent, w edycji zarejestrowanej program działa 20 razy szybciej niż w testowej.

xat.com, Wielka Brytania
http://www.xat.com/jdo/
Rejestracja: 500 USD
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.