CD-ROM i kontroler UltraATA/66

Zdecydowałem się na zakup kontrolera UltraATA/66 - po prostu musiałem zmieścić piąte urządzenie IDE. Zastanawiając się nad sposobem rozmieszczenia moich "skarbów", doszedłem do wniosku, że pasowałoby mi podpięcie CD-ROM-u pod ATA/66. I tu pojawiło się pytanie: można tak zrobić, czy jest to zabronione (CD-ROM obsługuje UltraATA/33)? Loki Podłączanie do kontrolera UltraATA/66 innych urządzeń niż dyski […]

Zdecydowałem się na zakup kontrolera UltraATA/66 – po prostu musiałem zmieścić piąte urządzenie IDE. Zastanawiając się nad sposobem rozmieszczenia moich „skarbów”, doszedłem do wniosku, że pasowałoby mi podpięcie CD-ROM-u pod ATA/66. I tu pojawiło się pytanie: można tak zrobić, czy jest to zabronione (CD-ROM obsługuje UltraATA/33)?

Loki

Podłączanie do kontrolera UltraATA/66 innych urządzeń niż dyski twarde (CD-ROM, ZIP) nie jest zabronione, jednak producenci odradzają taką konfigurację.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.