Prawdziwe napędy na niby

Nasz czytnik CD-ROM jest już "leciwy" i powolny... Długi czas dostępu do płyt nie daje nam spokoju.... Czy można poprawić komfort korzystania z kompaktów bez wydawania pieniędzy na nowy odtwarzacz? Jeśli mamy przy tym dość duży dysk twardy, możemy zainstalować program Virtual CD. Tworzy on na dysku kopie krążków, traktowane przez system operacyjny tak, jakby […]

Nasz czytnik CD-ROM jest już „leciwy” i powolny… Długi czas dostępu do płyt nie daje nam spokoju…. Czy można poprawić komfort korzystania z kompaktów bez wydawania pieniędzy na nowy odtwarzacz?

Jeśli mamy przy tym dość duży dysk twardy, możemy zainstalować program Virtual CD. Tworzy on na dysku kopie krążków, traktowane przez system operacyjny tak, jakby były dostępne w napędzie CD. W ten sposób wyposażymy nasz komputer maksymalnie w 23 wirtualne stacje CD-ROM. Ich zawartość jest kompresowana, tak więc mamy szansę, że nie zapełnimy zbyt szybko naszego „twardziela”. Program pracuje pod kontrolą Windows 9x oraz NT/2000.

Microtest, USA
http://www.virtualcd-online.com/
Rejestracja: 40 USD
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.