Automatyczne wyświetlanie menu startowego

Jak wiadomo, wciskając [F8] podczas startu komputera, można przejść do menu startowego Windows 9x. Mój problem polega na tym, iż wraz z każdym startem komputera (przy wciśniętym [F8] lub nie) uruchamia się to menu. Jak temu zaradzić? Mój system to Windows 98. Rafał Automatyczne pojawianie się menu startowego po uruchomieniu komputera jest spowodowane obecnością odpowiedniego […]

Jak wiadomo, wciskając [F8] podczas startu komputera, można przejść do menu startowego Windows 9x. Mój problem polega na tym, iż wraz z każdym startem komputera (przy wciśniętym [F8] lub nie) uruchamia się to menu. Jak temu zaradzić? Mój system to Windows 98.

Rafał

Automatyczne pojawianie się menu startowego po uruchomieniu komputera jest spowodowane obecnością odpowiedniego wpisu w pliku msdos.sys. W sekcji [Options] znajduje się parametr BootMenu. Jego wartość ustawiona na 1 sprawia, że menu zawsze się pojawia. Ustawienie wartości 0 ukrywa menu startowe.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.