Trzymaj, łapaj!

Zdarza się czasami, że dostępna pod klawiszem [Print Screen] funkcja tworzenia zrzutów ekranowych okazuje się niewystarczająca. Potrzebne jest nam bowiem na przykład "zdjęcie" strony WWW, która nie mieści się na jednym ekranie, bądź pełnoekranowej aplikacji DOS-a. W takiej sytuacji należy zaopatrzyć się w specjalną aplikację do tworzenia zrzutów ekranowych. CaptureEze Pro Screen Capture oprócz wspomnianych […]

Zdarza się czasami, że dostępna pod klawiszem [Print Screen] funkcja tworzenia zrzutów ekranowych okazuje się niewystarczająca. Potrzebne jest nam bowiem na przykład „zdjęcie” strony WWW, która nie mieści się na jednym ekranie, bądź pełnoekranowej aplikacji DOS-a.

W takiej sytuacji należy zaopatrzyć się w specjalną aplikację do tworzenia zrzutów ekranowych. CaptureEze Pro Screen Capture oprócz wspomnianych wyżej sytuacji poradzi sobie także z „uwiecznieniem” konkretnego obiektu ekranowego, na życzenie „złapie” jednocześnie kursor myszy. Dzięki wbudowanym narzędziom będziemy także mogli poddać nasz obrazek podstawowemu retuszowi i zapisać efekt w jednym z 19 formatów.

Application Techniques, USA
http://www.screencapture.com/
Rejestracja: 39,95 USD
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.