Wielkość cache’u L2 w Duronie

Zachęcony wynikami testów kupiłem Durona i jestem zaskoczony wielkością cache'u L2. Dwa programy (AMD i WCPUID) pokazują mi, że jest tylko 1 KB. Czy to w ogóle jest możliwe (nie mam zastrzeżeń do pracy komputera, ale test mnie zaniepokoił)? Marek Giezło Dostępne dzisiaj programy diagnostyczne nie rozpoznają poprawnie wielkości pamięci podręcznej L2 w Duronach, która […]

Zachęcony wynikami testów kupiłem Durona i jestem zaskoczony wielkością cache’u L2. Dwa programy (AMD i WCPUID) pokazują mi, że jest tylko 1 KB. Czy to w ogóle jest możliwe (nie mam zastrzeżeń do pracy komputera, ale test mnie zaniepokoił)?

Marek Giezło

Dostępne dzisiaj programy diagnostyczne nie rozpoznają poprawnie wielkości pamięci podręcznej L2 w Duronach, która ma rozmiar 64 KB. Nowsze wersje aplikacji z pewnością będą miały zmienione procedury do testowania nowego procesora firmy AMD.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.