Wszystko pozamieniam

Wydawać by się mogło, że popularne programy graficzne pozwalają na zapisywanie obrazków w wystarczającej liczbie formatów plików. Zdarzają się jednak sytuacje, gdy stykamy się z formatem, którego nasza aplikacja nie może odczytać. W takim przypadku poratować nas może Advanced Batch Converter. Nie dość że rozpoznaje 41 formatów plików (zapisywać może w 11), to jeszcze pozwala […]

Wydawać by się mogło, że popularne programy graficzne pozwalają na zapisywanie obrazków w wystarczającej liczbie formatów plików. Zdarzają się jednak sytuacje, gdy stykamy się z formatem, którego nasza aplikacja nie może odczytać.

W takim przypadku poratować nas może Advanced Batch Converter. Nie dość że rozpoznaje 41 formatów plików (zapisywać może w 11), to jeszcze pozwala na konwersję w trybie wsadowym dowolnej ilości zbiorów. W dostępnej bezpłatnie w Internecie wersji próbnej ograniczono liczbę konwertowanych plików do sześciu.

Gold-Software Development, USA
http://www.gold-software.com/
Rejestracja: 25 USD
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.