Wyłączanie logowania do domeny w Windows

Pojawiło mi się coś dziwnego przy uruchamianiu Windows. Tam, gdzie zwykle były tylko pola proszące o podanie nazwy użytkownika i hasła, teraz pojawiło mi się jeszcze pole "Domena". Jak się tego pozbyć, bo to strasznie opóźnia mi włączanie komputera i wyskakują błędy, że system nie znalazł serwera. [email protected] Dodatkowe pole pojawiło się z powodu włączonej […]

Pojawiło mi się coś dziwnego przy uruchamianiu Windows. Tam, gdzie zwykle były tylko pola proszące o podanie nazwy użytkownika i hasła, teraz pojawiło mi się jeszcze pole „Domena”. Jak się tego pozbyć, bo to strasznie opóźnia mi włączanie komputera i wyskakują błędy, że system nie znalazł serwera.

[email protected]

Dodatkowe pole pojawiło się z powodu włączonej opcji logowania do domeny Windows NT. Aby odszukać tę opcję, wybieramy ikonę Sieć w Panelu sterowania i klikamy zakładkę Konfiguracja. Następnie zaznaczamy opcję Klient sieci Microsoft Networks i klikamy przycisk Właściwości .

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.