Etykiety, naklejki, tabliczki

Kupowane w sklepach płyty CD-R zaopatrzone są najczęściej w kratkowaną wkładkę, na której możemy opisać zawartość nagranego krążka. Jeśli jednak chcielibyśmy stworzyć własną etykietkę, opatrzyć ją dodatkowo grafiką i wydrukować, warto skorzystać z pomocy chociażby takiego programu jak DLabel Creator . Powyższy przykład to nie jedyne jego zastosowanie - opracować możemy niemalże dowolną nalepkę. Aplikacja […]

Kupowane w sklepach płyty CD-R zaopatrzone są najczęściej w kratkowaną wkładkę, na której możemy opisać zawartość nagranego krążka. Jeśli jednak chcielibyśmy stworzyć własną etykietkę, opatrzyć ją dodatkowo grafiką i wydrukować, warto skorzystać z pomocy chociażby takiego programu jak DLabel Creator .

Powyższy przykład to nie jedyne jego zastosowanie – opracować możemy niemalże dowolną nalepkę. Aplikacja pozwala na osadzanie grafik w wielu formatach. Zaopatrzono ją także w wygodny podgląd wyglądu projektowanej etykiety.

DWorks, USA
http://dworks.virtualave.net/
Rejestracja: freeware
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.