Pachnące farbą drukarską

 Od dawna w serwisie CHIP Online publikujemy artykuły z papierowej edycji naszego pisma. Około tygodnia przed ukazaniem się CHIP-a w kioskach teksty z bieżącego numeru zaczynają się pojawiać w Internecie. Od numeru 11/2000 nastąpiła zmiana - obecnie artykuły umieszczamy w naszym serwisie internetowym bezpośrednio po ich powstaniu. Szczególnie dotyczy to "gorących" tematów, na przykład testów […]

 
Od dawna w serwisie CHIP Online publikujemy artykuły z papierowej edycji naszego pisma. Około tygodnia przed ukazaniem się CHIP-a w kioskach teksty z bieżącego numeru zaczynają się pojawiać w Internecie. Od numeru 11/2000 nastąpiła zmiana – obecnie artykuły umieszczamy w naszym serwisie internetowym bezpośrednio po ich powstaniu. Szczególnie dotyczy to "gorących" tematów, na przykład testów urządzeń, na które wszyscy czekają, a które dopiero pojawiły się w Polsce.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.