Plebiscyt Czytelników

Od jakiegoś czasu przygotowywaliśmy się do plebiscytu na Produkt Roku 2000. W naszym serwisie internetowym była strona umożliwiająca zgłaszanie sugestii nominacji. Na podstawie Waszych propozycji opracowaliśmy listę produktów ubiegających się o tytuł Produktu Roku w 24 kategoriach. W serwisie CHIP Online, na stronach http://produktroku.chip.pl/ znajdują się odnośniki do listy laureatów plebiscytów z lat 1998 i […]

Od jakiegoś czasu przygotowywaliśmy się do plebiscytu na Produkt Roku 2000. W naszym serwisie internetowym była strona umożliwiająca zgłaszanie sugestii nominacji. Na podstawie Waszych propozycji opracowaliśmy listę produktów ubiegających się o tytuł Produktu Roku w 24 kategoriach. W serwisie CHIP Online, na stronach http://produktroku.chip.pl/ znajdują się odnośniki do listy laureatów plebiscytów z lat 1998 i 1999 oraz zestawienie pretendentów do tegorocznych laurów. Lista nominacji zawiera odsyłacze do artykułów CHIP-a, które omawiają poszczególne propozycje.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.