Płyta w Internecie

Twój Chip to dział naszego serwisu pozwalający wyszukiwać i przeglądać artykuły opublikowane w papierowej wersji CHIP-a. Dzięki niemu można łatwo odnaleźć, co i kiedy pisaliśmy na dany temat. Brakowało tam jednak jednej opcji: nie było możliwości odszukania, kiedy dany program znalazł się na CHIP-CD. Teraz, kiedy zadamy pytanie dotyczące zawartości CHIP-a, otrzymamy odpowiedzi pogrupowane w […]

Twój Chip to dział naszego serwisu pozwalający wyszukiwać i przeglądać artykuły opublikowane w papierowej wersji CHIP-a. Dzięki niemu można łatwo odnaleźć, co i kiedy pisaliśmy na dany temat. Brakowało tam jednak jednej opcji: nie było możliwości odszukania, kiedy dany program znalazł się na CHIP-CD. Teraz, kiedy zadamy pytanie dotyczące zawartości CHIP-a, otrzymamy odpowiedzi pogrupowane w działy, wśród których znajdzie się pozycja chip-cd. Po jej wybraniu dostaniemy listę odnośników do znalezionych pozycji. Ich kliknięcie otworzy okienko przypominające HTML-ową wersję przeglądarki CHIP-CD. Od oryginału różni się ona tym, że umożliwia dostęp do krążków od nr. 4/1999 i nie pozwala na uruchamianie ani kopiowanie plików i programów zamieszczonych na płycie.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.