Wydzieracz

Angielskim słowem "to rip" (dosłownie: drzeć) określa się także proces kopiowania zawartości muzycznych płyt kompaktowych na dysk twardy komputera. Ta właśnie czynność jest głównym zadaniem programu Rosoft CD Extractor. Naturalnie kolejną funkcją jest kompresja do formatu MP3. Dodatkowo skorzystać możemy z edytora etykiet ID3 i 12-zakresowego equalizera. Aplikacja pozwala ponadto na korzystanie z zewnętrznych kodeków. […]

Angielskim słowem „to rip” (dosłownie: drzeć) określa się także proces kopiowania zawartości muzycznych płyt kompaktowych na dysk twardy komputera. Ta właśnie czynność jest głównym zadaniem programu Rosoft CD Extractor. Naturalnie kolejną funkcją jest kompresja do formatu MP3. Dodatkowo skorzystać możemy z edytora etykiet ID3 i 12-zakresowego equalizera. Aplikacja pozwala ponadto na korzystanie z zewnętrznych kodeków.

Rosoft Engineering, USA
http://www.theripper.com-us.net/
Rejestracja: freeware
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.