Dla Szkotów

HandyPrint98 to bardzo przydatne narzędzie, dzięki któremu zmniejszymy koszty użytkowania naszej drukarki. Program umożliwia drukowanie na jednej kartce wielu stron dokumentów tworzonych przez większość aplikacji działających w systemie Windows - w tym także pakietu Microsoft Office.

HandyPrint98 to bardzo przydatne narzędzie, dzięki któremu zmniejszymy koszty użytkowania naszej drukarki. Program umożliwia drukowanie na jednej kartce wielu stron dokumentów tworzonych przez większość aplikacji działających w systemie Windows – w tym także pakietu Microsoft Office.

Po zainstalowaniu program widoczny jest na liście dostępnych drukarek. Wybierając HandyPrint, zmieścimy na jednym arkuszu papieru dwie, cztery lub sześć stron naszego dokumentu – nie ma przy tym znaczenia, czy jest to grafika czy tekst.

Program udostępnia także szereg przydatnych funkcji: numerowanie stron, podgląd wydruku z powiększaniem, a także drukowanie po obu stronach kartki papieru.

Bear Computing, Japonia
http://member.nifty.ne.jp/Bear/
Rejestracja: 20 USD
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.