Najlepsze modemy wewnętrzne

 Już dawno w rankingu Top 10 modemów wewnętrznych nie pojawiło się tyle nowych modeli. Wszystko za sprawą bardzo popularnych na polskim rynku firm Zoltrix i Microcom, których najnowsze produkty trafiły do testów w naszym laboratorium. Modele Aquila i Sagitta dobrze znoszą pracę w trudnych realiach polskiej infrastruktury telefonicznej. Nieco droższe modele amerykańskiego Microcoma są pod […]

 
Już dawno w rankingu Top 10 modemów wewnętrznych nie pojawiło się tyle nowych modeli. Wszystko za sprawą bardzo popularnych na polskim rynku firm Zoltrix i Microcom, których najnowsze produkty trafiły do testów w naszym laboratorium. Modele Aquila i Sagitta dobrze znoszą pracę w trudnych realiach polskiej infrastruktury telefonicznej. Nieco droższe modele amerykańskiego Microcoma są pod tym względem jeszcze lepsze, utrzymując wysoką prędkość tranferu także na zaszumionej linii.

     Przebojem do czołówki rankinów POWER i ECONO wdarł się natomiast modem TRENDware TFM-560PCI, który wykazywał największą odporność na zakłócenia linii telefonicznej. Bez względu na jakość łączy uzyskiwał on transfery na poziomie 50 kbit/s.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.