Najlepsze procesory

 Wielu czytelników zaskoczy być może informacja, iż debiutujące w rankingu Top 10 procesorów układy Pentium 4 nie znalazły się na czołowych pozycjach. Takie są jednak fakty. Najnowszy produkt Intela, choć dysponuje ogromnym potencjałem, na razie nie zdetronizował Athlona. Sam producent podkreśla jednak, iż Pentium 4 przeznaczony jest dla powstających dopiero aplikacji. Jedynie w zastosowaniach multimedialnych […]

 
Wielu czytelników zaskoczy być może informacja, iż debiutujące w rankingu Top 10 procesorów układy Pentium 4 nie znalazły się na czołowych pozycjach. Takie są jednak fakty. Najnowszy produkt Intela, choć dysponuje ogromnym potencjałem, na razie nie zdetronizował Athlona. Sam producent podkreśla jednak, iż Pentium 4 przeznaczony jest dla powstających dopiero aplikacji. Jedynie w zastosowaniach multimedialnych (wideo, gry) już teraz podziwiać można moc nowej jednostki.

     Z drugiej strony pojawiające się informacje o ciągle nowych błędach odkrytych w strukturze Pentium 4 skłaniają do zastanowienia się, czy premiera "czwórki" nie była przedwczesna. Być może gdyby Intel trochę poczekał, uniknąłby kłopotów, a producenci oprogramowania dostarczyliby nowe aplikacje na czas.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.