Nalepsze karty graficzne

 Ze względu na bardzo dynamiczny rozwój rynku kart graficznych ciągle przybywa producentów tego typu urządzeń. Wśród wielu mało znanych firm pojawiają się także bardziej rozpoznawane marki, jak chociażby debiutujący w aktualnym rankingu Top 10 kart graficznych Abit. O tym, jak poważny jest to konkurent, niech świadczy fakt, iż oba oferowane przez tę firmę modele - […]

 
Ze względu na bardzo dynamiczny rozwój rynku kart graficznych ciągle przybywa producentów tego typu urządzeń. Wśród wielu mało znanych firm pojawiają się także bardziej rozpoznawane marki, jak chociażby debiutujący w aktualnym rankingu Top 10 kart graficznych Abit. O tym, jak poważny jest to konkurent, niech świadczy fakt, iż oba oferowane przez tę firmę modele – Siluro GF2 MX i Siluro GF256 GTS – od razu trafiły do pierwszej dziesiątki urządzeń o największych możliwościach.

     Dominacja Nvidii stała się faktem, a jedyną kartą burzącą "zwarte szeregi" GeForce’ów jest ATI All-in-Wonder Radeon. Urządzenie to imponuje liczbą złączy i możliwościami znacznie wykraczającymi poza ramy samego wyświetlania obrazu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.